Viens rīts un viens vakars maijā

Sveikas!

Esmu atpakaļ ar rakstu sēriju VR-VV, šoreiz par maiju.1

Straujiem soļiem tuvojas vasara un arvien vairāk prasās vieglumu arī kopšanas līdzekļos. Svaigums, vieglums smaržās, laba attīrīšana – neko vairāk nav vēlmes lietot.

Rīts seja. Avenes maska nemainīgi laba, kā arī labākais spf krēms, kādu nācies lietot – viegls un feini nomatē/izlīdzina sejas ādu, līdzīgi kā bāze.

2

Vakars seja. TBS sejas attīrīšanas eļļiņa ļoti patika, bet uz beigām parādījušās nogulsnes, kaut gan derīguma termiņš vēl ok. Savādi. Madaras SOS krēmiņš – mitrina perfekti, bet diemžēl nevaru lietot ilgstoši – izsit pumpas. Kiehls avokado acu krēms – pasakains. Bet jāpierod pie interesantās tekstūras.

3

Ķermenis. Pasaulē vislabāk smaržojošā dušas želeja – grass no Lush. Tik žēl, ka viņi nolēmuši vērt ciet veikalus. Vēl līdz 10.jūnijam var paspēt Dzirnavu ielā šo to nopirkt. Un skrubis – nemainīga izvēle, patīk un viss.

4

Matu kopšana.Pineapple šampūns man, kā smalku matu īpašniecei, galīgi nederēja – matus neattīra, drīzāk satauko, bet tik forši smaržo pēc īstiem ananāsiem. Varbūt sausāku matu īpašnieces var dot šim iespēju. Redzēts tikai Rimi. Un jau zināmās aveņu matu putiņas, burvīgais Kerastase līdzeklis. Īpaši iesaku uzmanību pievērst matu maskai – argan for you maschera. Man ar šo masku izdevās saglābt pavisam čābīgus matus – no sausiem spurainiem galiem uz maigiem un vijīgiem. Protams, ne jau vienā lietošanas reizē, bet efekts ir pamatīgs. Pirkta Saules salonā.

5

Kādi ir jūsu visvairāk lietotie produkti?

 

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Bez kategorijas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s